Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Radzanowie
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Czerwińska Ilona, Sekretarz Gminy
Telefon: 023 679 80 33 wew. 32
Faks: 023 679 80 33 wew.31
E-mail: iczerwinska@radzanow

Klonowska Małgorzata, Podinspektor ds. podatków
Telefon: +48 23 679 80 33 w.40
Faks: +48 23 679 80 35
E-mail: mklonowska@radzanow.com

Mioduszewski Maciej, Podinspektor w Referacie Infrastruktury
Telefon: 023 679 80 33
Faks: 023 679 80 35
E-mail: mmioduszewski@radzanow.com

Nowakowski Rafał, Kierownik Referatu Infrastruktury
Telefon: 023 679 80 33 wew. 43
Faks: 023 679 80 33 wew.31
E-mail: rnowakowski@radzanow.com

Nowicka Beata, Podinspektor ds. organizacyjnych
Telefon: 0236798033 w.32
Faks: 0236798033 w. 31
E-mail: bnowicka@radzanow.com

Rychlik Alicja, Zastępca Skarbnika Gminy
Telefon: 236798033 w. 39
Faks:
E-mail: arychlik@radzanow.com

Rymer Joanna, Inspektor
Telefon: 023 6798033 wew. 38
Faks:
E-mail: jrymer@radzanow.com

Szabłowska Ewa, Inspektor
Telefon: 236798033 w. 40
Faks:
E-mail: eszabłowska@radznow.com

Urząd Gminy w Radzanowie, Plac Piłsudskiego 26, 06-540 Radzanów n./Wkrą, tel.: +48 23 679-80-33, fax: +48 23 679-80-33 wew. 31, ugradzanow@hot.pl, radzanow.com
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@